0
Kullanıcı Kayıt

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş Hemen Alışverişe Başlayın

Sıkça Sorulan Sorular

  • Şifremi unuttum? Ne yapabilirim?
Eğer şifrenizi unuttuysanız “Üye Girişi” bölümünden e-posta adresinizi girerek “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayınız. Şifreniz otomatik olarak mail adresinize düşecektir.
  • Sipariş verdikten sonra ürün ne kadar zamanda elime geçer?
Yurt içinden vermiş olduğunuz siparişleriz en geç 7 iş günü içerisinde elinize geçmiş olur. Fakat ürünlerinize genellikle bu süreden çok daha kısa bir sürede ulaşmış olursunuz.
  • Kargo ücreti nedir?
Yurt içinden vermiş olduğunuz siparişlerde alım adedi ve bulunduğunuz ile göre değişmektedir.Yurt dışından vermiş olduğunuz siparişlerde ise kargo müşteriye aittir. Size en uygun olduğunu düşündüğünüz kargo firmasıyla görüşüp anlaşabilirsiniz. Biz de siparişlerinizi sizin seçmiş olduğunuz kargo firmasıyla göndeririz.
  • Siparişlerimi nasıl ödeyebilirim?
Siparişlerinizi kredi kartlarınızla ödeyebilirsiniz. Bunun dışında ödeme ekranında "Havale ile Ödeme", "Kapıda Ödeme", seçeneğini tıklayarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Satın aldığım ürünü değiştirmek istiyorum, ne yapabilirim?
Satın almış olduğunuz ürünü değiştirmek için sitenin alt kısmında “Müşteri Hizmetleri’nden  “İletişim” bölümünü seçerek “Mesajınız” kısmına değiştirmek istediğiniz ürünün kodunu ve sipariş numaranızı yazınız. Bu aşamadan sonra sizinle merkezden sizinle iletişime geçilerek işleminiz gerçekleştirilecektir.
  • Satın aldığım ürünü kaç gün içinde iade edebilirim?
Satın almış ürünü hiçbir şekilde kullanılmamış olmak şartıyla 15 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Ürünün kusurlu olması durumunda ise Tüketici Kanunu gereği bu süre 30 güne çıkmaktadır.
  • Satın aldığım ürünü iade etmek istiyorum, ne yapabilirim?
Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek için sitenin alt kısmında “Müşteri Hizmetleri’nden  “İletişim” bölümünü seçerek “Mesajınız” kısmına iade etmek istediğiniz ürünün kodunu ve sipariş numaranızı yazınız. Bu aşamadan sonra sizinle merkezden sizinle iletişime geçilerek işleminiz gerçekleştirilecektir. Ödemiş olduğunuz tutar bankanıza gün içinde iade edilecektir. Bundan sonraki sürecin hesabınıza yansıması tamamen bankanızla alakalıdır.