0
Kullanıcı Kayıt

Siparişlerini kolay takip et,
Gelecekteki alışverişlerinde zaman kazanmak için iletişim ve gönderi ve bilgilerini kaydet.

HESAP OLUŞTUR
Kullanıcı hesabın var mı? OTURUMU BAŞLAT
Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.
Sepetiniz Boş Hemen Alışverişe Başlayın

Üyelik Sözleşmesi

1- İş bu üyelik sözleşmesi Büyük Doğu Yayınları Basım Yayın Prodüksiyon Ltd. Şti.. ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle Büyük Doğu Yayınları Basım Yayın Prodüksiyon Ltd. Şti. olarak anılacaktır) tarafından, https://www.buyukdoguyayinlari.com/ web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.
2- Büyük Doğu Yayınları Basım Yayın Prodüksiyon Ltd. Şti., Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.
3-  https://www.buyukdoguyayinlari.com/ web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.
4- Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Büyük Doğu Yayınları Basım Yayın Prodüksiyon Ltd. Şti. üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. Büyük Doğu Yayınları Basım Yayın Prodüksiyon Ltd. Şti., müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. https://www.buyukdoguyayinlari.com/, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkânına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.
5- Üye, https://www.buyukdoguyayinlari.com/'verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla https://www.buyukdoguyayinlari.com/ kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.
6- Üye, https://www.buyukdoguyayinlari.com/ 'a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, Büyük Doğu Yayınları Basım Yayın Prodüksiyon Ltd. Şti.’ın tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.  
7- Üye, tüm hakları Büyük Doğu Yayınları Basım Yayın Prodüksiyon Ltd. Şti.’a ait olan ve https://www.buyukdoguyayinlari.com/üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.
8- https://www.buyukdoguyayinlari.com/ herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Büyük Doğu Yayınları Basım Yayın Prodüksiyon Ltd. Şti. ’ın sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı https://www.buyukdoguyayinlari.com/ üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. https://www.buyukdoguyayinlari.com/ kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir. https://www.buyukdoguyayinlari.com/ kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.